Особливості писемного ділового спілкування в редакційно-видавничій діяльності
DOI:
https://doi.org/10.20535/2522-1078.2014.1.95465Ключові слова:
управлінська діяльність, службовий документ, видавничий документ, монологічність, діалогічність, адресованість, текст документаАнотація
У статті здійснено аналіз особливостей писемного ділового спілкування, комунікативних можливостей тексту як одиниці писемного ділового мовлення, видів текстів службових документів, які створюються в результаті управлінської діяльності в редакційно-видавничій галузі, можливостей представлення автора та адресанта у тексті документа, його структурних і лінгвістичних особливостей, засобів зв’язку компонентів тексту.Посилання
Богданов В. В. Текст и текстовое общение / В. В. Богданов. — СПб.: РИО СПбГУ, 1993. — 68 с.
Воробйова О. П. Текстовые категории и фактор адресата. / О. П. Воробйова. — К.: Вища шк.., 1993. — 199 с.
Каменская О. Л. Текст и коммуникация. / О. Л. Каменская. — М.: Наука, 1990. — 152 с.
Коваль А. П. Культура ділового мовлення. Писемне та усне ділове спілкування / А. П. Коваль. — К: Вища шк., 3-тє вид., 1982. — с.56 — 57.
Методичні рекомендації щодо застосування ДСТУ 4163-2003 «Державна уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів» — К.: УНДІАСД, 2004. — 62 с.
Радзієвська Т. В. Текст як засіб комунікації / Т. В. Радзієвська. — К.: Вид-во АН України, 1993. — 191 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.